Dla miłośników przyrody

Jeśli uwielbiasz przebywać w bliskim kontakcie z przyrodą, ale z jakiegoś powodu nie masz ku temu zbyt wielu okazji, ponieważ sporo swojego czasu poświęcasz pracy, hobby, na dojazdy do miasta czy inne aktywności, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu! Nasza firma już od ponad dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem oraz realizacją pięknych i funkcjonalnych ogrodów zimowych i oranżerii dla nawet najbardziej egzotycznych roślin, jakie możesz sobie tylko wymarzyć. Obecnie takie konstrukcje stały się niezwykle popularne – jednak my tworzyliśmy je jeszcze na długo zanim nastała na nie swego rodzaju moda. Dzięki temu posiadamy na tym polu ogromne doświadczenie. Do tej pory wykonaliśmy bardzo dużo zróżnicowanych projektów na terenie Warszawy i okolic – niektóre z nich możesz zobaczyć w zakładce Realizacje. Nasze doświadczenie pozwala nam dzisiaj tworzyć ciekawe i niezwykłe projekty, w których skrupulatnie uwzględniamy wszelkie wizje naszych klientów, stawiamy na solidne, ale także i interesujące rozwiązania oraz najlepszej jakości materiały, dzięki którym każdy nasz ogród zimowy i oranżeria (Warszawa, okolice i nie tylko), którego jesteśmy realizatorami, zachwyca wszystkich oryginalnością, funkcjonalnością i wykonaniem najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy przez cały rok, a terminy ich realizacji są bardzo krótkie, dzięki czemu zamawiając u nas ogród czy oranżerię, nikt nie musi długo na nie czekać.  

Oranżeria – dlaczego warto?

Jeszcze do niedawna ogrody zimowe i oranżerie kojarzyły się z bogactwem i wysoką ceną. Niegdyś bowiem decydowali się na nie jedynie przedstawiciele szlachty czy bogatsi posiadacze ziemi. Dziś na szczęście są o wiele, wiele tańsze i dosłownie każdy już może sobie na nie pozwolić – właśnie z tego powodu zyskują one coraz większą popularność. Ogrody zimowe i oranżerie to doskonałe miejsca, w których można odpocząć, zrelaksować się bądź realizować swoje pasje związane z roślinami, ich uprawą i pielęgnacją. Nie ma nic dziwnego w zainteresowaniu tymi konstrukcjami – oranżerie są w istocie niezwykle korzystne – jeśli zdecydujemy się na ich utworzenie, zyskujemy dodatkowe przeszklone pomieszczenie o przyjemnym, przytulnym wnętrzu, pełne ulubionych roślin. Warto wiedzieć, że warunki panujące w oranżerii sprzyjają uprawie owoców i warzyw – to prawdziwa gratka, zwłaszcza dla fanów zdrowego stylu życia i zdrowej żywności, którzy marzą o swoim ogródku z własnych warzywach – oranżeria pozwoli im cieszyć się nimi przez cały rok! Nie należy jednak mylić oranżerii ze szklarniami.  

Oranżeria Warszawa – projektowanie

Każdy z naszych klientów przed rozpoczęciem właściwych prac otrzymuje od nas projekt oraz wizualizację oranżerii, stworzone całkowicie na podstawie wizji klienta. Na każdym etapie tworzenia można się z nami kontaktować i w razie pytań konsultować się z nami. Udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Każda wykonana przez nas oranżeria posiada wieloletnią gwarancję, co oczywiście z jednej strony świadczy o naszym przekonaniu o ich wysokiej jakości i niezwykłej trwałości, natomiast z drugiej strony, dla naszych klientów, stanowi doskonałe zabezpieczenie na wypadek wystąpienia nieprzewidywalnych i ewentualnych usterek. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy osoby z Warszawy i okolic. 

Technologia

Aktualnie wykorzystywane przez nas przy budowie oranżerii technologie pozwalają na realizację niesamowitych i niezwykle oryginalnych pomysłów, między innymi w zakresie kształtu czy powierzchni konstrukcji. Znacznie większym, i właściwie jednym z niewielu, ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Podczas budowy oranżerii stawiamy na konstrukcje, które charakteryzują się lekkością i wytrzymałością oraz dużą odpornością na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych i odpowiednim ociepleniem. Wykorzystywane przez nas szkło w oranżerii i ogrodach zimowych jest bardzo wytrzymałe i trwałe, dzięki temu, że wcześniej dbamy o to, aby zostało właściwie zahartowane, a nawet w przypadku jego stłuczenia nie ma możliwości aby wystąpiło niebezpieczeństwo w postaci odprysków. Projektowane i wykonywane przez nas oranżerie są funkcjonalne i komfortowe.