Dla miłośników przyrody

Jeśli uwielbiasz przebywać w bliskim kontakcie z przyrodą, ale z jakiegoś powodu nie masz ku temu zbyt wielu okazji, ponieważ sporo swojego czasu poświęcasz pracy, hobby, na dojazdy do miasta czy inne aktywności, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu! Nasza firma już od ponad dwudziestu lat zajmuje się projektowaniem oraz realizacją pięknych i funkcjonalnych ogrodów zimowych i oranżerii dla nawet najbardziej egzotycznych roślin, jakie możesz sobie tylko wymarzyć. Obecnie takie konstrukcje stały się niezwykle popularne – jednak my tworzyliśmy je jeszcze na długo zanim nastała na nie swego rodzaju moda. Dzięki temu posiadamy na tym polu ogromne doświadczenie. Do tej pory wykonaliśmy bardzo dużo zróżnicowanych projektów – niektóre z nich możesz zobaczyć w zakładce Realizacje. Nasze doświadczenie pozwala nam dzisiaj tworzyć ciekawe i niezwykłe projekty, w których skrupulatnie uwzględniamy wszelkie wizje naszych klientów, stawiamy na solidne, ale także i interesujące rozwiązania oraz najlepszej jakości materiały, dzięki którym każdy nasz ogród zimowy i oranżeria (Warszawa, okolice i nie tylko), którego jesteśmy realizatorami, zachwyca wszystkich oryginalnością, funkcjonalnością i wykonaniem najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy przez cały rok, a terminy ich realizacji są bardzo krótkie, dzięki czemu zamawiając u nas ogród czy oranżerię, nikt nie musi długo na nie czekać.  

Oranżeria – dlaczego warto?

Jeszcze do niedawna ogrody zimowe i oranżerie kojarzyły się z bogactwem i wysoką ceną. Niegdyś bowiem decydowali się na nie jedynie przedstawiciele szlachty czy bogatsi posiadacze ziemi. Dziś na szczęście są o wiele, wiele tańsze i dosłownie każdy już może sobie na nie pozwolić – właśnie z tego powodu zyskują one coraz większą popularność. Ogrody zimowe i oranżerie to doskonałe miejsca, w których można odpocząć, zrelaksować się bądź realizować swoje pasje związane z roślinami, ich uprawą i pielęgnacją. Nie ma nic dziwnego w zainteresowaniu tymi konstrukcjami – oranżerie są w istocie niezwykle korzystne – jeśli zdecydujemy się na ich utworzenie, zyskujemy dodatkowe przeszklone pomieszczenie o przyjemnym, przytulnym wnętrzu, pełne ulubionych roślin. Warto wiedzieć, że warunki panujące w oranżerii sprzyjają uprawie owoców i warzyw – to prawdziwa gratka, zwłaszcza dla fanów zdrowego stylu życia i zdrowej żywności, którzy marzą o swoim ogródku z własnych warzywach – oranżeria pozwoli im cieszyć się nimi przez cały rok! Nie należy jednak mylić oranżerii ze szklarniami.  

Oranżeria Warszawa – projektowanie

Każdy z naszych klientów przed rozpoczęciem właściwych prac otrzymuje od nas projekt oraz wizualizację oranżerii, stworzone całkowicie na podstawie wizji klienta. Na każdym etapie tworzenia można się z nami kontaktować i w razie pytań konsultować się z nami. Udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Każda wykonana przez nas oranżeria posiada wieloletnią gwarancję, co oczywiście z jednej strony świadczy o naszym przekonaniu o ich wysokiej jakości i niezwykłej trwałości, natomiast z drugiej strony, dla naszych klientów, stanowi doskonałe zabezpieczenie na wypadek wystąpienia nieprzewidywalnych i ewentualnych usterek.

Technologia

Aktualnie wykorzystywane przez nas przy budowie oranżerii technologie pozwalają na realizację niesamowitych i niezwykle oryginalnych pomysłów, między innymi w zakresie kształtu czy powierzchni konstrukcji. Znacznie większym, i właściwie jednym z niewielu, ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Podczas budowy oranżerii stawiamy na konstrukcje, które charakteryzują się lekkością i wytrzymałością oraz dużą odpornością na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych i odpowiednim ociepleniem. Wykorzystywane przez nas szkło w oranżerii i ogrodach zimowych jest bardzo wytrzymałe i trwałe, dzięki temu, że wcześniej dbamy o to, aby zostało właściwie zahartowane, a nawet w przypadku jego stłuczenia nie ma możliwości aby wystąpiło niebezpieczeństwo w postaci odprysków. Projektowane i wykonywane przez nas oranżerie są funkcjonalne i komfortowe.